Projektujemy od ponad 31 lat

POZNAJ NASZĄ PRACOWNIĘ

31 LAT DOŚWIADCZENIA
O nas

Spójrz na projektowanie z innej perspektywy

Pracownia Usług Projektowych MATHIA powstała w 1992 roku.
Od dnia założenia nasze biuro nieprzerwanie działa w Grodzisku Mazowieckim. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie projektowe i odnieśliśmy wiele sukcesów realizacyjnych – najwięcej na terenie miasta i gminy Grodzisk Mazowiecki. Nasze projekty są najczęściej realizowane w okolicy, dlatego mamy niemal pełny obraz naszych realizacji w zasięgu ręki.

Dorobek projektowy naszej pracowni jest ogromny. Specjalizujemy się w funkcjonalnym budownictwie jednorodzinnym. Są to budynki nieduże, o standardowej funkcji i klasycznej ponadczasowej architekturze, proste i łatwe w konstrukcji, a zatem tanie w realizacji. Taka linia projektowa sprawiła, że wiele naszych autorskich opracowań znalazło uznanie wśród klientów indywidualnych i były one sprzedawane wielokrotnie. W ten sposób powstały projekty powtarzalne, które prezentujemy w katalogu dedykowanym tylko tym opracowaniom.

Nasza wiodąca linia projektowa to budownictwo indywidualne, w tym zabudowa szeregowa. Posiadamy również w swojej ofercie liczne projekty budynków mieszkalnych na wąskie i nietypowe działki.

Wyspecjalizowaliśmy się również w szczególnym gatunku opracowań. Wykonujemy projekty technologiczne salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gastronomii, przychodni lekarskich, pralni, aptek oraz zakładów produkcyjnych. Wykonaliśmy projekty technologiczne wielu przedszkoli o różnych formułach działalności: publiczne, niepubliczne, z cateringiem, z pełną kuchnią, jako punkty opieki nad dzieckiem, klubiki, itp.

Ponadto wykonaliśmy niezliczoną ilość projektów budynków gospodarczych, gospodarczo – garażowych i garażowych, z których tylko część prezentujemy na naszej stronie.

Na naszej stronie znajdą Państwo mały wycinek naszego dotychczasowego dorobku. Oferujemy wykonanie indywidualnej usługi projektowej, która – jak mamy nadzieję – zaspokoi każde oczekiwania. Ponadto wykonujemy adaptacje (przystosowania) projektów powtarzalnych wszystkich wiodących biur projektowych w Polsce.

REFERENCJE

Poznaj opinie naszych klientów.

Polecam współpracę, współpracowałem z kilkoma biurami, ale odkąd skorzystałem z Mathia nie szukam dalej.

Adam Z.

Polecam wszystkim Pracownię Mathia! Projekt naszego mieszkania udał się znakomicie: to znaczy ma w sobie cechy, na których nam najbardziej zależało, a które nie są wcale takie częste u projektantów (sprawdziliśmy portfolio wielu): polot, niebanalność koncepcji, ciekawe pomysły i rozwiązania. Przy tym profesjonalne podejście do klienta i otwartość!

Anna K.

Pytałem moich znajomych o dobrego projektanta wnętrz z okolic Warszawy i ktoś polecił mi tę firmę. Mój projekt był całkiem skomplikowany, a jednak udało im się wdrożyć go, nawet z pewnymi pozytywnymi poprawkami. Polecam ich!

Mateusz L.

Ciekawe i oryginalne projekty a do tego naprawdę niskie ceny. Świetna firma, polecam!

Katarzyna B.