Mathia

PRACOWNIA USŁUG PROJEKTOWYCH

POZNAJ NAS
31 LAT DOŚWIADCZENIA
O nas

Spójrz na projektowanie z innej perspektywy

Pracownia Usług Projektowych MATHIA istnieje nieprzerwanie od 1992 roku. Dorobek projektowy naszej pracowni jest ogromny. Specjalizujemy się w funkcjonalnym budownictwie jednorodzinnym. Projektujemy budynki nieduże, o standardowej funkcji i klasycznej ponadczasowej architekturze, proste i łatwe w konstrukcji, a zatem tanie w realizacji. Nasza wiodąca linia projektowa to budownictwo indywidualne, w tym zabudowa szeregowa. Posiadamy również w swojej ofercie liczne projekty budynków mieszkalnych na wąskie i nietypowe działki.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY

Stworzone z pasji

REFERENCJE

Poznaj opinie naszych klientów

Polecam współpracę, współpracowałem z kilkoma biurami, ale odkąd skorzystałem z Mathia nie szukam dalej.

Adam Z.

Polecam wszystkim Pracownię Mathia! Projekt naszego mieszkania udał się znakomicie: to znaczy ma w sobie cechy, na których nam najbardziej zależało, a które nie są wcale takie częste u projektantów (sprawdziliśmy portfolio wielu): polot, niebanalność koncepcji, ciekawe pomysły i rozwiązania. Przy tym profesjonalne podejście do klienta i otwartość!

Anna K.

Pytałem moich znajomych o dobrego projektanta wnętrz z okolic Warszawy i ktoś polecił mi tę firmę. Mój projekt był całkiem skomplikowany, a jednak udało im się wdrożyć go, nawet z pewnymi pozytywnymi poprawkami. Polecam ich!

Mateusz L.

Ciekawe i oryginalne projekty a do tego naprawdę niskie ceny. Świetna firma, polecam!

Katarzyna B.